ما را دنبال کنید

 

« یک انتخاب ماندگار »

شرکت نیکافام صنعت کارن ( گروه صنعتی قارتال NSK ) در یک نگاه

NSKaren (گروه صنعتی قارتال NSK) متشکل از کادر مجرب و کاردان فعالیت خود را در اردیهشت ماه سال 1393 با اتکا به خداوند منان آغاز نمود، از سال 1394 با تغییرات اساسی و افزودن کادر متخصص و تحصیل کرده به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع پولی ، هرزگرد آسانسور و پولی اصلی موتور گیربکس آسانسور ( فلکه کشش سیم بکسل آسانسور ) با برند قارتال اقدام نمود که یکی از تامین کنندگان اصلی پولی دستگاه تراش TN50 , TN70 برای شرکت ماشین سازی تبریز در سالهای 1394 الی 1396 بود. در سال 1398 محل اصلی فعالیت گروه از شهر تبریز به استان تهران انتقال یافت، در سال 1400 از محصول جدید خود فلکه هرزگرد پلی آمید ( نایلون مهندسی شده MC Nylon ) با مواد خام آلمانی و تولید شده به روش ریخته گری سانتریفیوژ را برای اولین بار در کشور عزیزمان تولید و عرضه بازار نمود. با آغاز صادرات محصولات تولیدی به صورت رسمی ، در سال 1401 برند کارن نیز به ثبت رسید تا محصولات با برند جدید ( KAREN ) به بازارهای داخلی و خارجی عرضه گردد

با اتکاء به سابقه فعالیت حرفه‌ای و هدف گیری چشم اندازی رفیع، همواره سعی در ارائه محصولات با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت بودیم و رضایتمندی مشتریان را در سرلوحه ی کاری خود قرار دادیم. داشتن تعهد کاری پرسنل، بکارگیری مواد اولیه مرغوب ، استفاده از روش‌های منعطف و متناسب ذوب فلزات و بهره گیری از آزمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی باعث گردید تا این مجموعه پولی های چدنی تولیدی خود را از آلیاژی انحصاری با مقاومت بسیار عالی در برابر سایش و شکست تولید کند، که یکی از ویژگی‌های شاخص و علت اصلی تمایز و تعالی آن می باشد.


انواع پولی و فلکه هرزگرد آسانسور (گیرلس، هیدرولیک، سفارشی و ساده) از جنس چدن آلیاژی در قطرهای 150 mm تا 1000 mm بدون محدودیت در انتخاب قطر شفت ، نوع بلبرینگ ، تعداد شیار و نوع شیار و همچنین انواع پولی اصلی موتور گیربکس و گیرلس آسانسور (فلکه کشش سیم بکسل آسانسور) طبق نمونه اصلی و یا سفارشی بدون محدودیت در قطر و تعداد شیار با گارانتی 60 ماهه تعویض رایگان و سریال قابل پیگیری و فلکه هرزگرد پلی آمیدی ( پلاستیکی یا نایلون مهندسی شده MC Nylon ) با مواد خام 100% آلمانی برای اولین بار در ایران با گارانتی 60ماهه تعویض رایگان و وزنه چدنی صادراتی با سطحی بسیار صاف و مقاوم در برابر ضربه و شکست با چگالی7.3 از تولیدات اصلی این مجموعه می باشد.

تا کنون علاوه بر حضور رسمی در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی تهران1400 ، ششمین نمایشگاه تخصصی آسانسور و پله برقی شیراز 1400 ، هفدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ترکیه 2022 و عرضه فلکه هرزگرد پلی آمیدی در نمایشگاه اینترلیفت آلمان 2022 ، باعث افتخار می باشد که محصولات این مجموعه در بیش از 10.000 پروژه بنام (صنعتی ، تجاری و مسکونی ) داخلی و خارج کشور با رضایت کامل مورد استفاده قرار گرفته است .

تمامی تولیدات این مجموعه داری گواهی استاندارد TSE برای فلکه هرزگرد پلی آمیدی و گواهی مدیریت کنترل کیفیت ایزو 9001 - 2015 از شرکت IQS انگلستان و نشان خود اظهاری استاندارد CE اروپا از شرکت DNW اتریش بوده و در حال اخذ نشان تکمیلی و دائمی استاندارد CE اروپا از شرکت ANCCP و مرجع صدور CELAB ایتالیا با کد NANDO 2037 می باشد. و همچنین اصول مشتری مداری و رضایت مشتریان گرامی که از اهداف اصلی مجموعه می باشد و مدیریت ارتباط با مشتری و سوق جامعه به سوی خرید و ارتباطات غیر حضوری باعث گردید تا با ایجاد سیستم CRM و ERP برپایه نرم افزار ODOO اقدام نماییم.


اهداف شرکت نیکا فام صنعت کارن ( گروه صنعتی قارتال  NSK )

NSKaren با بهره گیری از واحدهای تحقیق و توسعه در بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و استقرار سیستم کنترل کیفیت و مشاوره و مشارکت با متخصصین و شرکت های معتبر اروپایی و ایرانی همواره سعی در گسترش فعالیت خود داشته و خواهد داشت. حفظ و افزایش کیفیت محصولات تولیدی قابل رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، ایجاد اشتغال پایدار و تکریم مشتریان و اخذ استانداردهای روز اروپا از جمله اهداف و آرمان‌های این مجموعه می باشد.


چرا نیکا فام صنعت کارن ( گروه صنعتی قارتال  NSK )؟

  برتری و موفقیت ما  در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

 نیروی انسانی متخصص و کارآمد

 ظرفیت بالای تولید و عدم محدودیت در تولید 

 تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

 کیفیت برتر تولیدات با 60 ماه گارانتی تعویض رایگان

 استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و ساخت آلیاژ انحصاری مقاوم در برابر سایش و شکست

 خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر ایران و کشورهای ارائه شده محصولات

 تولید مطابق با استانداردهای روز جهان

 قیمت مناسب، انتقاد پذیری و جلب رضایت مشتری

 استفاده از تکنولوژی و دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی