ما را دنبال کنید

 

« یک انتخاب ماندگار »

گروه صنعتی NSK در یک نگاه

گروه صنعتی NSK متشکل از افراد مجرب و کاردان فعالیت خود را در اردیبهشت 1393 با اتکال به خداوند منان آغاز نمود، از سال 1394 با تغییرات درونی و افزودن کادر فنی و متخصص به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع فولی و فلکه های هرزگرد آسانسور و فلکه اصلی موتور آسانسور با برند ثبت شده قارتال اقدام نمود  

با اتکاء به سابقه فعالیت حرفه‌ای و هدف گیری چشم اندازی رفیع، همواره سعی در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت بودیم و رضایتمندی مشتریان را در سرلوحه ی کاری خود قرار داده ایم. داشتن تعهد کاری پرسنل، بکارگیری مواد اولیه با بالاترین کیفیت، استفاده از روش‌های منعطف و متناسب ذوب فلزات و بهره گیری از آزمایشگاه‌های تخصصی داخلی و اروپایی باعث گردید تا این مجموعه فولی های چدنی تولیدی خود را از آلیاژی انحصاری با مقاومت بسیار عالی در برابر سایش و شکست تولید کند، که یکی از ویژگی‌های شاخص و علت اصلی تمایز و تعالی آن می باشد.


انواع فولی و فلکه های هرزگرد آسانسور (گیرلس، هیدرولیک، سفارشی و ساده) از قطر 150 mm تا 1000 mm بدون محدودیت در انتخاب قطر شفت، نوع بلبرینگ، تعداد شیار و نوع شیار و همچنین انواع فلکه اصلی موتور گیربکس و گیرلس آسانسور طبق نمونه اصلی با گارانتی 60 ماهه معتبر و سریال قابل پیگیری از تولیدات اصلی این مجموعه بوده، انواع قلاب سربکسل با تست کشش و مقاومت تحمل بار، انواع کفشک راهنمای کابین و قاب وزنه و همچنین امکان تولید انواع وزنه تعادل چدنی صادراتی و سربی اشاره کرد.

باعث افتخار می باشد که تا سال1399 بیش از 5000 پروژه صنعتی، تجاری و مسکونی داخل و خارج کشور (عراق، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، افغانستان، تاجیکستان و...) از فلکه های هرزگرد چدنی این مجموعه استفاده نموده اند.

این مجموعه موفق به دریافت گواهی استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ایزو 9001 - 2015 از شرکت IQS انگلستان و دریافت نشان خود اظهاری استاندارد CE اروپا از شرکت DNW اتریش گردیده و در حال اخذ نشان تکمیلی و دائمی استاندارد CE اروپا از شرکت ANCCP و مرجع صدور CELAB ایتالیا با کد NANDO 2037 می باشد.
اصول مشتری مداری و رضایت مشتریان گرامی و همچنین مدیریت ارتباط با مشتری و سوق جامعه به سوی خرید و ارتباطات غیر حضوری باعث گردید تا با ایجاد سیستم CRM و
ERP برپایه نرم افزار ODOO اقدام نماییم.


اهداف گروه صنعتی NSK

گروه صنعتی NSK با بهره گیری از واحدهای تحقیق و توسعه در بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و استقرار سیستم کنترل کیفیت و مشاوره و مشارکت با متخصصین و شرکت های معتبر اروپایی و ایرانی همواره سعی در گسترش فعالیت خود داشته و خواهد داشت. حفظ و افزایش کیفیت محصولات تولیدی قابل رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، ایجاد اشتغال پایدار و تکریم مشتریان و اخذ استانداردهای روز اروپا از جمله اهداف و آرمان‌های این گروه می باشد.


چرا NSK؟

برتری NSK و موفقیت آن در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

 نیروی انسانی متخصص و کارآمد

 ظرفیت بالای تولید

 تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

 کیفیت برتر تولیدات با 60 ماه گارانتی واقعی و معتبر

 استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه با آلیاژ انحصاری

 خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور

 تولید مطابق با استانداردهای روز جهان

 قیمت مناسب، انتقاد پذیری و جلب رضایت مشتری

 استفاده از تکنولوژی و دانش فنی شرکت های معتبر اروپایی