ما را دنبال کنید

تعویض

مدت زمان تعویض کالا    60 روز تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان NSK

خریدارن محترم 60 روز فرصت دارند تا در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، NSK کالا را برای آنها تعویض نماید.

چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت:

1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی

لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف 10 روز کاری انجام خواهد شد. هزینه کالای تعویض شده نیز بر عهده ی NSK است.

شرایط تعویض کالا

مشتری باید به محض دریافت سفارش، شماره سریالهای درج شده ی روی کالا را در سامانه پیامکی NSK ثبت نماید و ظرف 60 روز نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.

 ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان NSK برسد (بازدید حضوری و یا ارسال کالا).

 ایراد ناشی از نصب و استفاده ی نادرست کالای خریداری شده، ضربه و ... مشمول گارانتی تعویض نمی باشد.

 کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد و در سامانه پیامکی توسط خریدار (مشتری) ثبت گردیده باشد.

 چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار است.

گارانتی

کلیه ی محصولات NSK دارای گارانتی 60 ماهه سایش و شکست از زمان صدور فاکتور و ارسال سریال در سامانه پیامکی می باشند.

توجه: ثبت در سامانه پیامکی حداکثر تا یک ماه پس ازتاریخ صدور فاکتور قابل ثبت می باشد در غیر اینصورت گارانتی مورد تائید نمی باشد.

 ارائه ی کارت ضمانت محصول، جهت خدمات پس از فروش الزامی است.

 زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در کارت یا برچسب گارانتی ثبت شده در سامانه پیامکی محاسبه می شود.

 اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل.

 ضمانت نامه فقط با برچسب هولوگرام دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت نامه فاقد اعتبار است.

 ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود.


مواردی که شامل گارانتی نمی شود:

 ارائه ی خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی محصول دقت کنید.

 در صورت مخدوش بودن شماره ی سریال ضمانت نامه، یا عدم تطابق شماره ها با یکدیگر، محصول از شرایط گارانتی خارج می شود.

 ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و ... بنا به تشخیص کارشناسان فنی NSK نمی شود.

 انجام خدمات برای نصب با عیب شامل گارانتی نمی شود.

 ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود.

 عدم ثبت سریال محصول خریداری شده تا حداکثر یک ماه پس از تاریخ صدور فاکتور.


رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های NSK بوده و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی NSK خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

 اشکال در کالای خریداری شده، از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، NSK فرصت تست کالاهای فروخته شده را 60 روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.

 جهت استفاده هرچه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 60 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 65435080-021 , 09196810552  یا سامانه پیامکی NSK و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب سایت - به خدمات پس از فروش NSK اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان NSK تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

 برای ارسال کالای دارای ایراد به NSK، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. (توجه: این سرویس اشکالاتی را که در اثر استفاده و نصب نادرست کاربر ایجاد شود، شامل نمی شود)

 از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

  در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش NSK اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 2 روز کاری پس از دریافت کالا به NSK اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 65435080-021 ، 09196810552 یا سامانه پیامکی NSK و یا ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش NSK اطلاع داده شود.

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

  از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش NSK، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده NSK است.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و NSK تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

 آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش NSK اطلاع داده شود.

  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش NSK ارسال شود.

 در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به NSK عودت شود.

انصراف از خرید

  در صورتی که انصراف مشتری از خرید، حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش NSK اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

 در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز کاری ‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال و 30% از مبلغ فاکتور صادره، بر عهده مشتری خواهد بود.

 برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط  NSK دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

 از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 65435080-021 ، 09196810552 یا سامانه پیامکی NSK و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش NSK اطلاع داده شود.