ما را دنبال کنید

تعویض

مدت زمان عودت کالا    60 روز تضمین تعویض و عودت کالا 

خریدارن محترم 60 روز فرصت دارند تا در صورتی که از کالای خریداری شده ناراضی بوده و یا دارای ایراد فنی باشد، NSKaren کالا را برای آنها تعویض نماید و یا وجه آن را با جبران هزینه های انجامی بصورت کاملا رایگان عودت دهد.

چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت:

1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی

لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف 10 روز کاری انجام خواهد شد و کل هزینه ی کالای تعویض شده نیز بر عهده ی NSKaren است.

شرایط تعویض کالا

مشتری باید به محض دریافت سفارش، شماره سریالهای درج شده ی روی کالا را در سامانه پیامکی NSKaren ثبت نماید و ظرف 60 روز نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.

 ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان NSKaren برسد (بازدید حضوری و یا ارسال کالا).

 ایراد ناشی از نصب و استفاده ی نادرست کالای خریداری شده، ضربه و ... مشمول گارانتی تعویض نمی باشد.

 کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد و در سامانه پیامکی توسط خریدار (مشتری) ثبت گردیده باشد.

 چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار است.

گارانتی

کلیه ی محصولات NSKaren دارای گارانتی 60 ماهه سایش و شکست از زمان صدور فاکتور و ارسال شماره سریال در سامانه پیامکی می باشند.

توجه: ثبت در سامانه پیامکی حداکثر تا یک ماه پس ازتاریخ صدور فاکتور قابل ثبت می باشد در غیر اینصورت گارانتی مورد تائید نمی باشد.

 ارائه ی کارت یا برگ ضمانت محصول، جهت خدمات پس از فروش الزامی است.

 زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در کارت یا برچسب گارانتی ثبت شده در سامانه پیامکی محاسبه می شود.

 اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل.

 ضمانت نامه فقط با برچسب هولوگرام دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت نامه فاقد اعتبار است.

 ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود.


مواردی که شامل گارانتی نمی شود:

 ارائه ی خدمات به محصولات فاقد برگ گارانتی و سریال  مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی محصول دقت کنید.

 در صورت مخدوش بودن شماره ی سریال ضمانت نامه، یا عدم تطابق شماره ها با یکدیگر، محصول از شرایط گارانتی خارج می شود.

 ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و ... بنا به تشخیص کارشناسان فنی NSKaren نمی باشد.

 انجام خدمات برای نصب با عیب شامل گارانتی نمی شود.

 ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود.

 عدم ثبت سریال محصول خریداری شده تا حداکثر یک ماه پس از تاریخ صدور فاکتور.


رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های NSKaren بوده و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی NSKaren خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

 اشکال در کالای خریداری شده، از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، NSKaren فرصت تست کالاهای فروخته شده را 60 روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.

 جهت استفاده هرچه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 60 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 91090466-021 , 09192090466  یا سامانه پیامکی NSKaren و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب سایت - به خدمات پس از فروش NSKaren اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان NSKaren تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

 برای ارسال کالای دارای ایراد به NSKaren، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. (توجه: این سرویس اشکالاتی را که در اثر استفاده و نصب نادرست کاربر ایجاد شود، شامل نمی شود)

 از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات درج شده

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

  در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش NSKaren اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 2 روز کاری پس از دریافت کالا به NSKaren اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  جهت هماهنگی از طریق شمار91090466-021 09192090466 یا سامانه پیامکی NSKaren و یا ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش NSKaren اطلاع داده شود.

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

  از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش NSKaren، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده ،  به عهده NSKaren است.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و NSKaren تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

 آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش NSKaren اطلاع داده شود.

  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش NSKaren ارسال شود.

 در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به NSKaren عودت شود.

انصراف از خرید

  در صورتی که انصراف مشتری از خرید، حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش NSKaren اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

 در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز کاری ‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال و 30% از مبلغ فاکتور صادره، بر عهده مشتری خواهد بود.

 برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط  NSKaren دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

 از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 91090466-021 ، 09192090466 یا سامانه پیامکی NSKaren و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش NSKaren اطلاع داده شود.