ما را دنبال کنید

روش های پرداخت

پرداخت نقدی به هنگام تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران، کرج و محل فعالیت NSKaren باشد، مبلغ باقیمانده از پیش پرداخت را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

  پرداخت با کارت بانکی به هنگام تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تهران، کرج و محل فعالیت NSKaren است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM ( عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان NSKaren می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

راهنمای پرداخت اینترنتی : کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت: این شماره بر روی کارت بانکی درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (رمز پویا): برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید .

کد CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا: تا ریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 02 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.


روش های ارسال

ارسال رایگان به سراسر ایران

ارسال سفارش های با ارزش بیش از 30 میلیون تومان  به باربری مقصد و سفارشات با ارزش بیش از 50 میلیون تومان تا محل انبار خریدار، رایگان می باشد.

  ارسال با پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در محدوده 20 کیلومتری محل فعالیت NSKaren صورت می گیرد و هزینه ی آن به عهده ی خریدار است.

  ارسال با باربری

هزینه ارسال با باربری و تریلی بر عهده خریدار بوده و کرایه آن بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.


  تحویل درب شرکت NSKaren

برای کلیه سفارش ها، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، امکان تحویل درب شرکت NSKaren وجود دارد.